آینه

می نویسم که از روشنای وجودم به دریای نگاهت برسم

آینه

می نویسم که از روشنای وجودم به دریای نگاهت برسم

آخرین مطالب
آخرین نظرات
 • ۱۴ خرداد ۹۵، ۱۴:۱۰ - ....مسعود ....
  متشکرم
 • ۲۶ ارديبهشت ۹۵، ۲۳:۵۹ - ....مسعود ....
  متشکرم
 • ۲۶ ارديبهشت ۹۵، ۲۳:۵۹ - ....مسعود ....
  متشکرم

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

تهران2(تصویری)

چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۰ ب.ظ

از اونجا که قول داده بودم گزارش تصویری از اومدن همسرم به اینجا بدم(تهران) و میدونم وقت نمیشه همین الان این کار را میکنم.


 .


هیچوقت لحظه ای که همسرم میخاست بره را فراموش نمیکنم. دوساعت به پروازش انگارروح من میخاست پرواز کنه دیگه نتونستم طاقت بیارم . درآخر هم یه بلیط چارتری گرفتم وبا پرواز دیگه ای ولی همزمان با ایشون به اهواز رفتم. هواپیماهامون با هم رسیدن ومن از در عقب ولی زودتر از همسرم پیاده شدم . بطرف هواپیمای ایشون دویدم نگهبانا نذاتن برم ولی آخرش ازعهدم برنیومدن و من با آقامون که دستمو محکم می فشرد به سمت خونه رفتیم.

آزمون جامع

چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۱ ب.ظ

دیروز قسمت کتبی آزمون جامعم به یاری خدا والبته همدلی شدید همسرم با خیر و خوشی به پایان رسید. امروز همکلاسیم هر کی را میدید بهش میگفت خانم آزمون جامع دادن تبریک بگید!!! و همه را مجبور میکرد به من تبریک بگن. کلی شادی به گروه مون اومده بود با این قضیه تبریک بگید. دبگه در راهرو که راه میرفتم هر کی منو میدید تبریک میگفت. منم فقط میخندید. به همه هم میگفتم اگه میدونستم یه ازمون من این همه شور و نشاط برا این گروه میاره زودتر آزمون میدادم. خیلی بامزه بود. برای همسرم تعریف کردم، خوشحال شدن. 

 • موافقین ۱ مخالفین ۰
 • ۱۲ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۲۱